تست کرونا در منزل شما

به گفته مقامات پزشکی وزارت بهداشت ۸۰ درصد مبتلایان به ویروس کرونا نیازی به بستری در بیمارستان ندارند و باید در خانه مراقبت شوند. لذا اگر از علائم عمومی کرونا مثل ( تب بالای ۳۸ درجه ، سرفه خشک و بدن درد) رنج می برید می توانید بدون خروج از منزل و بدون مراجعه به مراکز درمانی که منبع انتشار ویروس نیز هستند، تنها با یک تماس ، متخصص آلام طب جهت انجام تست کرونا در منزل شما حاضر خواهد بود.

دقت کنید که نباید به هر دلیلی از منزل خارج شوید.

پیشنهاد متخصصین پزشکی ما این است که اگر علایم مشکوک به کرونا دارید بدون خروج از منزل و قرار گرفتن در صف های طولانی تست کرونا ، تست کرونا را در منزلتان انجام دهید.  برای انجام این تست و دریافت پاسخ مثبت یا منفی آن در سریعترین زمان با ما تماس بگیرید

علائم کرونا دارید یا مشکوک به کرونا هستید ؟

اگر علائم ناشی از بروز کرونا ویروس را دارید و ساکن تهران هستید همین امروز می توانید در منزل خود تست کرونا دهید. متخصصین آزمایشگاهی در کمتر از 24 ساعت اعزام شده و در محل مورد نظر شما نمونه گیری میکنند و نتیجه ی آزمایش را در سریع ترین زمان به صورت آنلاین به شما اعلام می کنند. نمونه گیری های این موسسه به دوشکل اصلی تست آنتی بادی و تست پی سی آر انجام می گردد . در صورت نیاز می توانید به صورت آنلاین تست کرونا دهید (لازم به ذکر است این تست جنبه پزشکی و درمانی ندارد)

آموزش طراحی سایت