کشیدن بخیه

بخیه و کشیدن بخیه در منزل

کشیدن بخیه با کمک تجهیزات بهداشتی و ضدعفونی شده و با کمک نیروی متخصص می تواند تا حدود زیادی از عواقب کشیدن بخیه به صورت اشتباه جلوگیری کند.

کشیدن بخیه کاملا به محل و زمان آن بستگی دارد زیرا در هر نقطه از بدن خوب شدن زخم در زمان مختلفی انجام می شود برای کشیدن بخیه های عمل جراحی بهتر است که به پزشک خود مراجعه کنید و از خوب شدن زخم مطمئن شوید .

برای کشیدن بخیه های صورت بعد از ۳ تا ۵ روز و برای بخیه های دست و پا تا ۲ هفته زمان لازم است که زخم آن ها بهبود یابد

بخیه ها چند نوع هستند:یک بخیه جذبی است که به مرور زمان از طریق بافت ها جذب می شوند که برای جذب شدن ۶۰ روز زمان لازم می باشد .بخیه هایی که غیر قابل جذب هستند به صورت پیوسته،زیرجلدی و تک تک زده می شوند و کشیدن بخیه های تک تک و پیوسته راحت است زیرا به خوبی دیده می شوند .

بخیه های کانتینیوس دو سر آن قابل مشاهده است که برای باز کردن آن باید یک سر را قیچی کنید و با کشیدن سر دیگر آن نخ را خارج کنید ولی برای کشیدن این نوع بخیه بهتر است که به پزشک مراجعه کنید .

در نتیجه اگر به دلایلی نمیتوانید بخیه را بکشید و یا قادر به رفتن به بیمارستان و پزشک خود نیستید می توانید از امکانات بخیه در منزل استفاده کنید. ما همراه با وسایل متخصصی را برای شما می فرستیم و با رعایت اصول بهداشتی بخیه را از بدن خارج می کنند .

مطالب دیگر :

درمان در منزل , مشاوره پزشکی آنلاین, مشاوره پزشکی اینترنتی, ویزیت پزشک در منزل, پشتیبانی پزشکی ،آمبولانس خصوصی ، آزمایش خون در منزل, انجام آزمایش خون در منزل, گرفتن آزمایش خون در منزل ، فیزیوتراپی در منزل, وصل سرم در منزل, فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شمال تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران ،پانسمان زخم در منزل ،نوار قلب در منزل، انجام سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل توسط خانم, گرفتن سونوگرافی در منزل ،تنقیه در منزل ، خدمات رادیولوژی در منزل, رادیولوژی در منزل, درمان در منزل تهران ، تزریقات در منزل ، انجام سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل توسط خانم, گرفتن سونوگرافی در منزل ، فیزیوتراپی در منزل, فیزیوتراپی در منزل توسط خانم, فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شمال تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران،شستشوی گوش در منزل